Rune Jansson Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014), "Fjärd", signerad (i blyerts) Rune Jansson, olja på duk, 24x33 cm
PROVENIENS: Konstnären

325887

2015-09-14