Felix Gmelin Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

FELIX GMELIN (född 1963), Komposition, signerad Felix Gmelin, olja på träpannå, 79x60,5 cm

Kuntoraportti

325892

Päivämäärä:

2015-09-14