Felix Gmelin Kollektion Vasa Konst
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
FELIX GMELIN (född 1963), Komposition, signerad Felix Gmelin, olja på träpannå, 79x60,5 cm
Kuntoraportti
325892
Päivämäärä:
2015-09-14