Fruls Tilpo Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRULS TILPO (född 1960), Love Is All Around, signerad Tilpo, olja på duk, 70x84 cm

325893

2015-09-14