Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957),
"Budbäraren", monogramsignerad EB samt numrerad 86/100, mörkpatinerad och delvis förgylld brons, höjd 30 cm
325900
2015-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här