Ernst Billgren brons Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957),
"Budbäraren", monogramsignerad EB samt numrerad 86/100, mörkpatinerad och delvis förgylld brons, höjd 30 cm

325900

2015-09-14