Ernst Billgren Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957), "Långväga vänner",
Mosaik 33x49 cm, signerad och numrerad a tergo på metallplatta Ernst Billgren 36/150
(träplattans mått 59x78,5 cm)

325901

2015-09-14