Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ULF ROLLOF (född 1961),"Kalender", triptyk, samtliga signerade och daterade Rollof 99,
akvareller (3 st) 41x59 cm vardera,
PROVENIENS: Galerie Nordenhake, Stockholm
325903
2015-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här