Ulf Rollof Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ULF ROLLOF (född 1961),"Kalender", triptyk, samtliga signerade och daterade Rollof 99,
akvareller (3 st) 41x59 cm vardera,
PROVENIENS: Galerie Nordenhake, Stockholm

325903

2015-09-14