Thomas Edetun Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

THOMAS EDETUN (född 1962), "götaland", signerad och daterad a tergo Thomas Edetun 2002, samt betitlad götaland, olja på pannå, 28,5x77 cm

325909

2015-09-14