Svenerik Jakobsson litografi

Svenerik Jakobsson litografi
Svenerik Jakobsson litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENERIK JAKOBSSON (född 1934), "Besök på betonghyllan", liotgrafi, 129/250, signerad och daterad 1980, 25x32 cm

325916

2015-09-03