Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
TORE PALM (född 1933): Segelfartyg signerad Tore Palm, 122/250, färglitografi, 11x23 cm
Zustandsbeschreibung
325917
2015-09-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner