Tore Palm litografi

Tore Palm litografi
Tore Palm litografi

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

TORE PALM (född 1933): Segelfartyg signerad Tore Palm, 122/250, färglitografi, 11x23 cm

Zustandsbeschreibung

325917

2015-09-03