Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARI ESKELINEN (född 1953): "Utsikt - insikt", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo 2011, olja på pannå, 70x102 cm
325918
2015-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här