Etagebord med kineserande dekor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ETAGEBORD, engelsk stil, 1900-talets första hälft, sk dumbwaiter, svartmålat med kineserande stil, höjd ca 98

Slitage

325962

2015-09-03