Skåp design Carl Malmsten
Klubbat för:
5 400 SEK
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, skåp, "pyramid", fanerat i mahogny, med dekor i intarsia, två skåpsdelar med mellanliggande lådor, draghandtag i mässing i form av ankare, höjd 170, 105 x 42 cm, 2 nycklar finns
Smärre bruksslitage
325963
2015-09-03