Skåp design Carl Malmsten

Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten

Klubbat för:

5 400 SEK

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, skåp, "pyramid", fanerat i mahogny, med dekor i intarsia, två skåpsdelar med mellanliggande lådor, draghandtag i mässing i form av ankare, höjd 170, 105 x 42 cm, 2 nycklar finns

Smärre bruksslitage

325963

2015-09-03