Åke Åhlin oljemålning

Åke Åhlin oljemålning
Åke Åhlin oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE ÅHLIN (född 1913), "Båtbryggan", signerad Åke Åhlin 1990, olja på pannå, ca 57 x 37 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

325964

2015-09-06