Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅKE ÅHLIN (född 1913), "Båtbryggan", signerad Åke Åhlin 1990, olja på pannå, ca 57 x 37 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
325964
2015-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här