Oidentifierad konstnär madonnan med barnet

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Madonna med barn, olja på duk, ca 70 x 57 cm

Ytskador och krackeleringar

325966

2015-09-03