Sanat Thaker Indien oljemålning
2015-09-03
325969
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SANAT THAKER (Indien 1900-tal): "Chitra Koot", signerad och daterad -80, olja på pannå, ca 91x86 cm