Sanat Thaker Indien oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

1 000 SEK

SANAT THAKER (Indien 1900-tal): "Chitra Koot", signerad och daterad -80, olja på pannå, ca 91x86 cm

325969

2015-09-03