Skrivbordsstol "Aeron" Herman Miller
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BILL STUMPF/ DON CHADWICK, skrivbordsstol på hjul, "Aeron", Herman Miller, sits och rygg i pellicle, armstöd i svart skinn, justerbar, höj- och sänkbar
Smärre skador, brukslitage, sitsen med skada
325991
2015-09-04