Skrivbordsstol "Aeron" Herman Miller

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BILL STUMPF/ DON CHADWICK, skrivbordsstol på hjul, "Aeron", Herman Miller, sits och rygg i pellicle, armstöd i svart skinn, justerbar, höj- och sänkbar

Smärre skador, brukslitage, sitsen med skada

325991

2015-09-04