John Carlson oljemålning

John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN CARLSON (1896-1979): Esplanaden mot vattentornet, Sundbyberg, Stockholm, signerad, olja på pannå, ca 46x55 cm

325992

2015-09-04