Bertil Wahlberg oljemåning
2015-09-03
326002
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Passagerare på spårvagn, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 99x48 cm