Silverföremål 18-1900-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SILVERFÖREMÅL, 18-1900-tal, olika länder bl a Tyskland, England, Sverige, bestående av bl a miniatyrborstar, skedar, nålfat, bägare, äggkopp, silverfattning till skål, total vikt ca 1000 g
Delvis med slitage och gravyrer
326010
2015-09-04