Silverföremål 18-1900-tal

Silverföremål 18-1900-tal
Silverföremål 18-1900-tal
Silverföremål 18-1900-tal
Silverföremål 18-1900-tal
Silverföremål 18-1900-tal
Silverföremål 18-1900-tal
Silverföremål 18-1900-tal
Silverföremål 18-1900-tal
Silverföremål 18-1900-tal
Silverföremål 18-1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SILVERFÖREMÅL, 18-1900-tal, olika länder bl a Tyskland, England, Sverige, bestående av bl a miniatyrborstar, skedar, nålfat, bägare, äggkopp, silverfattning till skål, total vikt ca 1000 g

Delvis med slitage och gravyrer

326010

2015-09-04