Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Blomsterstilleben, signerad A.Öström, olja på pannå, ca 24x29 cm
326035
2015-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här