Torbjörn Zetterholm akvarell

Torbjörn Zetterholm akvarell
Torbjörn Zetterholm akvarell
Torbjörn Zetterholm akvarell
Torbjörn Zetterholm akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

1 200 SEK

TORBJÖRN ZETTERHOLM ( född 1921): Kustmotiv, signerad och daterad Torbjörn Z 1975, akvarell, ca 48x64 cm

326041

2015-09-04