Peter Dahl Fredman
2015-09-04
326066
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), Fredmans epistel no 21, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29 cm