Bertel Bertel-Nordström oljemålning
2015-09-04
326090
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Stadsmotiv, signerad och daterad Bertel Nordström 1933, olja på pannå, 64x53 cm
Färgbortfall på övre pannån längst med ramen