Kinesiskt dekorelement

Kinesiskt dekorelement
Kinesiskt dekorelement
Kinesiskt dekorelement
Kinesiskt dekorelement

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DEKORELEMENT, Kina, 1900-tal, reliefdekor med motiv av figurscener, lackat och förgyllt trä, ca 49x92 cm

Smärre sprickor

326096

2015-09-04