Pernilla Stappe litografi

Pernilla Stappe litografi
Pernilla Stappe litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PERNILLA STAPPE (född 1964): Katter framför det gröna huset, litografi, signerad i plåten, bladets storlek 59 x 44 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

326097

2015-09-06