Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, färgetsning, signerad, 57/100, ca 29,5x21,5 cm

326106

2015-09-04