Klubbat för:
5 400 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, s.k. emmafåtöljer, 1800-talets slut, grön klädsel, betsade ben varav främre paret med hjultrissor, sitthöjd ca 44 totalhöjd ca 85 cm
Bruksslitage
326119
2015-09-04