Emmafåtöljer

Emmafåtöljer
Emmafåtöljer
Emmafåtöljer
Emmafåtöljer
Emmafåtöljer
Emmafåtöljer
Emmafåtöljer
Emmafåtöljer
Emmafåtöljer
Emmafåtöljer
Emmafåtöljer
Emmafåtöljer

Klubbat för:

5 400 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, s.k. emmafåtöljer, 1800-talets slut, grön klädsel, betsade ben varav främre paret med hjultrissor, sitthöjd ca 44 totalhöjd ca 85 cm

Bruksslitage

326119

2015-09-04