Max Papart färgetsningar

Max Papart färgetsningar
Max Papart färgetsningar
Max Papart färgetsningar
Max Papart färgetsningar
Max Papart färgetsningar
Max Papart färgetsningar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994) (3) Kompositioner bl a "Michel bohbot signe de terre" (1976), signerad Max Papart, 29/75, färgetsningar, bladstorlek 40x31,5 cm

326121

2015-09-04