Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, behängd med olikslipade prismor, stomme i patinerad mässing, för 6 ljus, elektrifierad, höjd ca 60 cm
Bruksslitage
326122
2015-09-04