Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, behängd med olikslipade prismor, stomme i patinerad mässing, för 6 ljus, elektrifierad, höjd ca 60 cm

Bruksslitage

326122

2015-09-04