James Coignard färgcarborundum

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad 29/75 färgcarborundum, bladstorlek ca 40X32 cm

326131

2015-09-04