Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938): Bilvrak, signerad och daterad Ulf Wahlberg -78, färglitografi, 49,5x68 cm, numrerad XXVIII/XXXX, ur Ulf Wahlberg: 3 litografier

Oramad, tejprester på baksidan

326139

2015-09-07