Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-tal, rokokostil, profilerad och konturerad skiva av sten, faner med rutmönster, 3-lådig, höjd ca 80, 51x97 cm, nyckel medföljer

326142

2015-09-04