Hattask Kina

Hattask Kina
Hattask Kina
Hattask Kina
Hattask Kina
Hattask Kina
Hattask Kina
Hattask Kina
Hattask Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HATTASK, Kina, 1900-tal, lackerat läder och papp, dekor med fladdermöss, höjd ca 30, diameter 36 cm

Ytskador

326148

2015-09-05