Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CECILIA HAUPT (född 1972): Landskap, monogramsignerad CH, signerad a tergo Cecilia Haupt, olja på duk, ca 50 x 50 cm, oramad
326161
2015-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här