Cecilia Haupt oljemålning

Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CECILIA HAUPT (född 1972): Landskap, monogramsignerad CH, signerad a tergo Cecilia Haupt, olja på duk, ca 50 x 50 cm, oramad

326161

2015-09-05