Regentporträtt Kung Sigismund

Regentporträtt Kung Sigismund
Regentporträtt Kung Sigismund
Regentporträtt Kung Sigismund
Regentporträtt Kung Sigismund

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

REGENTPORTRÄTT (17/1800-tal), Kung Sigismund (1566-1632), märkt SRS, olja på duk, 44x36 cm

Duklagning, färgbortfall, retuscher

326182

2015-09-05