Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
REGENTPORTRÄTT (17/1800-tal), Kung Sigismund (1566-1632), märkt SRS, olja på duk, 44x36 cm
Duklagning, färgbortfall, retuscher
326182
2015-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här