Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNSÄNG, 1800-talets andra hälft, imitationsbemålad, utdragbar
Smärre skador och färgbortfall
326187
2015-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här