Barnsäng 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSÄNG, 1800-talets andra hälft, imitationsbemålad, utdragbar

Smärre skador och färgbortfall

326187

2015-09-05