Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT, 3 st varav 2 signerade Kunichika (1835-1900), 1 signerad Yoshitoshi (1839-92): föreställande skådespelare, 1800-tal, 32x21 resp 35x23 cm

326201

2015-09-10