Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
JAPANSKA TRÄSNITT, 3 st varav 2 signerade Kunichika (1835-1900), 1 signerad Yoshitoshi (1839-92): föreställande skådespelare, 1800-tal, 32x21 resp 35x23 cm
326201
2015-09-10