Barnböcker bl.a Elsa Beskow Mors lilla Olle

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNBÖCKER, ca 25 st., mest tidigt 1900-tal, bl.a. Elsa Beskow, Mors lilla Olle, Pelles Nya kläder, Tomtebobarnen, svampbok, läsebok etc

Vissa skador, några nötta band, några lösa i bindningen, samtliga i bruna skyddsomslag

326214

2015-09-05