Ca 200 vykort sent 1800-tidigt 1900-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VYKORT, ca 200 vykort, delvis i färg, de flesta skrivna, sent 1800-tidigt 1900-tal, gratulationskort, topografiska, järnväg mm
Varierande skick, vissa skador, fläckar, flertalet skrivna
326217
2015-09-05