Ca 200 vykort sent 1800-tidigt 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VYKORT, ca 200 vykort, delvis i färg, de flesta skrivna, sent 1800-tidigt 1900-tal, gratulationskort, topografiska, järnväg mm

Varierande skick, vissa skador, fläckar, flertalet skrivna

326217

2015-09-05