Jim Dine färgetsning

Jim Dine färgetsning
Jim Dine färgetsning
Jim Dine färgetsning
Jim Dine färgetsning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JIM DINE (USA, född 1935), "Red Design For Satin Heart", färgetsning, signerad Jim Dine, bladstorlek ca 45x31

326221

2015-09-19