Vattenfilterapparat i glaserat lergods 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

VATTENRENARE för hotell, 1800-tal, glaserat lergods. märkt "*Vattenfilterapparat Aktiebolaget Kuntzer & Co Patent Stockholm", höjd ca 50 cm

Skador

326236

2015-09-05