Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP med stenskiva, enligt uppgift utförd av Otto Kretschmer, intarsia, höjd 110, 97x42 cm,
PROVENIENS: Familjen Kretscmer
Mindre skada, slitage
326242
2015-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här