Skåp med stenskiva intarsia

Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia
Skåp med stenskiva intarsia

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP med stenskiva, enligt uppgift utförd av Otto Kretschmer, intarsia, höjd 110, 97x42 cm,
PROVENIENS: Familjen Kretscmer

Mindre skada, slitage

326242

2015-09-05