Harald Sonesson illustration Pelle Svanslös

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELLE SVANSLÖS HARALD SONESSON (född 1942), originalillustration: Pelle Svanslös spel, akvarell och tusch, signerad Harald Sonesson, ca 26,5x39 cm

I passepartout, oramad

326248

2015-09-23