Byrå renässansstil

Byrå renässansstil
Byrå renässansstil
Byrå renässansstil
Byrå renässansstil
Byrå renässansstil
Byrå renässansstil
Byrå renässansstil
Byrå renässansstil
Byrå renässansstil
Byrå renässansstil
Byrå renässansstil
Byrå renässansstil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, renässansstil, fyra lådor, vitmålad, höjd 98, 108x56 cm

Nyckel saknas, slitage

326269

2015-09-06