Byrå engelsk stil

Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mässingsdekor, höjd 50x90x39 cm

Slitage, repor

326272

2015-09-06