Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, tillskriven Johannes Andersen, 1960-tal, Danmark, jakaranda, med utdragbar skiva och låda i sargen, höjd ca 52, 60,5x167 cm, totallängd ca 200 cm
Ytslitage, repor
326276
2015-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här